Tenerife

Reisid toimuvad 11.10.2017-18.04.2018
Väljumised esmaspäev, kolmapäev, reede
Kestvus 7 ööd, 14 ööd

 Küsi lisainfot ja pakkumist meie kontoritest või tensi@tensireisid.ee

 

Tenerife on Kanaari saarestiku suurim saar. Saart kutsutakse ka igavese kevade saareks. Loodus on oma kontrastides äärmiselt mitmekesine ja jõuline. Saare lõunaosas on kaunid rannad ja lauge maastik. Keskosa kroonib Hispaania kõrgeim mäetipp Teide, mille jalamil laiub kunagise vulkaanipurske tagajärjel müstiline kuumaastik. Põhja- ja lääneosas pakuvad silmailu metsadega kaetud mäed, lopsakalt rohelised orud ning maalilised järsud kaljulõhed. Tenerife pakub mitmekesiseid puhkamisvõimalusi igaühele. Mitmed vee- ja teemapargid ning muidu mõnus õhustik teevad Tenerife meeldivaks just lastega puhkajatele.

Tenerife lõunaosas asuv Playa de las Americas on tuntud oma heatasemeliste hotellide, aktiivse ööelu ja heade randade poolest. Playa de las Americases on uhked laiad liivarannad, mille tonaalsus kõigub heledapoolsest kuni üsna tumedani. Siin pakutakse erinevaid veespordi võimalusi – skuutrid, vesijalgrattad, purje- ja lainelauad, langevarju- ja banaanisõit.

Playa de las Americasest läände jääb uus kuurortpiirkond Costa Adeje. Siin on uusimad kõrge kategooria hotellid, mis pakuvad kõige erinevamaid sportimise, puhkamise ja vabaaja veetmise võimalusi. Enamik Costa Adeje hotelle asuvad mere kaldal. Sealkandis asub ka rand Del Duque, mida kohalikud elanikud peavad parimaks rannaks lõunakaldal. Aktiivse puhkuse armastajatele pakutakse suurt valikut veespordialadega tegelemise võimalusi. Samuti on kuurordis golfiväljak. Costa Adeje meelitab ligi puhkajaid, kes otsivad lõbusaid ajaveetmisvõimalusi. Tänavatel on palju vabaõhukohvikuid ja -restorane, baare, suveniiripoode.

Merest kõrguvad kaljuhiiglased, los gigantes, on andnud nime omapärasele puhkepiirkonnale. Los Giganteses sobib rahuliku puhkuse otsijale. Suuri ööklubisid siit ei leia. Mõnusates väikestes kalarestoranides ja hubastes baarides kulgeb ööelu siiski hiliste õhtutundideni. Los Gigantese piirkonna rannad on tumeda liivaga väiksed rannasopid kaljude vahel. Väike varjuline Los Guiose rand asub sadama lähedal, suurem rand on Playa la Arenas. Mõlemal rannal saab rentida rannatoole ja päikesevarje. Rannas on võimalik tegelda veespordiga.

 

Tenerife teide   Tenerife loro       teide