Rimini

Reisid toimuvad 12.06.- 24.07.2018
Väljumised kolmapäev
Kestvus 7 ööd, 14 ööd

Küsi lisainfot ja pakkumist meie kontoritest või puhkus@tensireisid.ee


Rimini asub Aadria mere rannikul, kaunistades „Itaalia saapa säärt”, ja on Aadria Riviera peamiseks osaks, ulatudes mitmekümne kilomeetrini. Puhkajad leiavad Rimnist viisteist kilomeetrit laugelt kirkasse Aadria merre suubuvat peene liivaga randa. Peale lõõgastavat päeva päikeselisel rannal ning harrastusi võrkpallist vesiaeroobikani, ootavad puhkajaid itaalia köögi hõrgutised. Kohalikud muusikabaarid ja ööklubid ahvatlevad jalga panema tantsukingad ning kutsuvad nautima sumeda suveöö meelelahutusi. Kui kingad eksikombel koju ununesid, siis tuleb läbi astuda vaid Corso d'Augusto elegantsetelt kaubandustänavatelt. Rimini on kõikidele vanusegruppidele sobilik puhkusesihtkoht. Siin on erakordselt põnev ekskursiooni valik ja kesksuvel toimub palju üritusi, filmifestivale ning kontserte rokist ja džässist klassikalise muusikani.

Riccione on elav ning piisavalt suur, aga samas kompaktne kuurort. Suvisel kõrghooajal on siin palju nii kohalikke kui välisturiste. Õhtuti kuuest saab peatänavast Dante viale`st jalakäijate tänav. Suured diskoteegi, tennise väljakud, golfi ja minigolfi väljakud, kardiga ja jalgrattaga sõitmine on vaid mõned võimalikud aktiivsed tegevused.

Cattaolica on väike, kuid 3 km rannaga kuurort. Primo Maggio väljakul võib kuumadel suveõhtutel nautida muusika taktis tantsivaid värvilisi purskkaevusid ja paar korda nädalas toimuvad vabaõhukontserdid. Siinses sadamapiirkonnas on head kalarestoranid. Akvaarium L`Aquario di Cattolica tutvustab veealust maailma.

Pesaro on eheda ja rahuliku itaalia atmosfääriga. Siin on ilusad rannad ja kõik on vaid jalutuskäigu kaugusel. Silmailu pakuvad huvitavate vaatamisväärsustega vanalinn ning kaunid villad ja suvemajad. Saab minna jalgrattaga matkadele idüllilistesse Marche maakonna väikeküladesse ning loodusesse, mis võrreldes Toscanaga ei ole sedavõrd üleküllastunud välisturistidega.