Firmast

Täname, et leidsite aega külastada meie kodulehekülge!

A/S Tensi-Reisid asutati 1992. a. peakontoriga Tartus ja filiaaliga Tallinnas. 1999. a. avasime kolmanda teenindusbüroo Pärnus. 

Oleme 100% Eesti erakapitalil põhinev täisteenust pakkuv reisibüroo.

Juba mitmendat aastat on Krediidiinfo andnud meile kõige kõrgema reitingu AAA. Vaata lähemalt www.krediidiinfo.ee. 2010. a valisid Turismiwebi külastajad meid "Eesti rahva lemmikreisifirmaks". Vaata lähemalt www.turismiweb.ee.

Kõike seda suuresti tänu Teile, sest oleme ju nende aastatega kasvanud ja arenenud koos oma klientidega. 

Igal aastal pakume Teile ka midagi uut ja põnevat ning alati on see Teie poolt heakskiidu leidnud.

Jätkame oma kultuurireiside traditsioone. Endiselt kutsume Teid ajaloolisse Euroopasse, kuid ka eksootilisse Aafrikasse ja Aasiasse. Kõik meie reisid on põhjalikult läbi töötatud ja kokku pandud inimeste poolt, kellele rändamine on sügav kiindumus ja huviala. Parim tasu selle töö eest on aina kasvav sõpruskond, kes meiega kahekümne viies aasta reisib. Suur tänu!

Aasta-aastalt on täienenud temaatiliste reiside marsruudid gruppidele (talunikud, aiandushuvilised, laulukoorid, keskaja päevade armastajad, gurmaanid…). Alati on Teil võimalus tellida programm vastavalt grupi soovidele. Meie kogemus näitab, et just sellisest koostööst sünnivad sageli uued ideed ja huvitavad marsruudid, mida hiljem ka teistele pakkuda.

Loodame, et Te leiate meie koduleheküljelt endale midagi meeldivat ja sobivat.

Meie reisidel saadavad Teid pikaajaliste kogemustega hea väljaõppe saanud lahke naeratusega giidid ning sõidutavad kõrge teeninduskultuuriga oskuslikud ja abivalmis bussijuhid Eesti uuemate bussidega.

Reisi hind sisaldab lisaks sõidule ja majutusele ka rikkalikke eestikeelseid ekskursioone kogu reisi vältel.

Ootame Teid uutele avastustele koos meiega!

 

Loe artiklit Äripäevast