Costa del Sol

Reisid toimuvad 03.09 - 19.10.2019
Väljumised kolmapäev
Kestvus 7 ööd, 14 ööd

Küsi lisainfot ja pakkumist meie kontoritest või puhkus@tensireisid.ee

 

Costa del Solis ootavad teid vilgas ööelukeskus Torremolinos, maaliline Benalmadena, rahulik Fuengirola ning maailma kuulsuste lemmikpaik, Euroopa prestiižikamate kuurortide hulka kuuluv Marbella.

See on Hispaania populaarseim puhkusepiirkond. Üle 300 päiksepaistelise päeva aastas ning 160 km pikkune liivane rannik meelitab kohale nii tavapuhkaja kui ka maailma rikkad ja ilusad. Turistide jaoks on olemas kõik puhkamiseks vajalik - suur hotellivalik, restoranid-baarid, ajaveetmiskohad, sportimisvõimalused, erinevad lõbustus- ja huvipargid.

Costa del Sol on suurepärane lähtepunkt Hispaania võlude avastamiseks. Andaluusia autonoomne piirkond, kuhu Costa del Sol kuulub, on vaatamisväärsuste poolest Hispaania üks põnevamaid. Suurepäraste keskaegsete mälestusmärkidega Sevilla, Cordoba, Ronda ja Granada paiknevad kõigest paarisaja km raadiuses. Päevaste ekskursioonide ulatusse jäävad ka Suurbritanniale kuuluv Gibraltar ja Araabia eksootikat pakkuv Maroko.

 Costa del Soli vanim kuurort Torremolinos, kus tajud tõelist hispaanialikku elustiili. siin on palmidest ümbritsetud ostutänavad, tapasbaarid, kalarestoranid  Carihuela rannaribal ja pikk liivarand- kõik vajalik õnnestunud puhkuseks.

Piirkonna loodus on k aunilt vaheldusrikas. Mäed ja orud, kirgassinine meri, laugjad liivarannad vaheldumisi maaliliste kaljudega, hooldatud golfiväljakud, lumivalgete majadega Andaluusia külad mäenõlvadel – see on kirgastav esteetiline elamus.